§ 1 Postanowienia ogólne
-
Niniejszy regulamin (zwany dalej: „Regulaminem”) określa m.in. zasady i warunki dokonywania rezerwacji w sklepie internetowym dostępnym pod adresem: https://przystanpradocin.pl/ (dalej jako: „Sklep internetowy”).
-
Regulamin określa w szczególności:
-
zasady i warunki świadczenia usług drogą elektroniczną
-
sposoby rezerwacji i nabycia:
-
świadczonych przez Sprzedawcę usług leczniczych w postaci turnusów neurorehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych, indywidualnych usług fizjoterapeutycznych oraz usług z zakresu masażu leczniczego,
-
świadczonych przez Sprzedawcę usług SPA,
-
biletów wstępu na wydarzenia organizowane w obrębie Hotelu oraz na plażę,
-
świadczonych usług gastronomicznych.
-
-
metody, terminy i reguły dokonywania płatności oraz zasady składania reklamacji oraz oświadczeń o odstąpieniu od umowy, a także informacje o sytuacjach, gdy Konsument nie ma prawa do odstąpienia od zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa umowy.
-
-
Sprzedawcą (oraz właścicielem Sklepu internetowego) jest SYTO EVENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Leśna 1, 86-060 Prądocin, gmina Nowa Wieś Wielka, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bydgoszczy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0001014039, NIP: 5543009858, REGON: 52421968400000.
-
Sprzedawca jest przedsiębiorcą i w ramach transakcji zawieranych za pośrednictwem Sklepu internetowego w odniesieniu do Klientów będących Konsumentami (w tym przedsiębiorcami na prawach Konsumentów) stosuje przepisy, dotyczące umów zawieranych z konsumentami z uwzględnieniem ograniczonego zastosowania tych przepisów w odniesieniu do umów, dotyczących usług zdrowotnych, wynikającego z art. 3a ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 2759 z późn. zm.).
-
Regulamin stanowi integralną część zawieranej przez Klienta ze Sprzedawcą umowy.
-
Warunkiem dokonania rezerwacji w Sklepie internetowym jest zapoznanie się z Regulaminem i jego akceptacja.
-
Regulamin dostępny jest nieprzerwanie na stronie Sklepu internetowego, pod adresem: https://przystanpradocin.pl/regulamin-sklepu-internetowego/ w sposób umożliwiający Klientom jego pozyskanie, odtwarzanie i utrwalanie jego treści.
-
Wymogiem technicznym do korzystania ze Sklepu internetowego jest posiadanie komputera lub innego urządzenia elektronicznego mającego dostęp do przeglądarki internetowej (obsługiwane są aktualnie wspierane przez ich producentów wersje przeglądarek: Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Microsoft Edge, Opera) oraz dostęp do Internetu. Do założenia Konta Klienta w Sklepie internetowym niezbędne jest również aktywne konto poczty elektronicznej (email).
-
Klienci mogą skontaktować się ze Sprzedawcą w następujący sposób:
-
listownie na adres: SYTO EVENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Leśna 1, 86-060 Prądocin
-
mailowo na adres: biuro@przystanpradocin.pl
-
telefonicznie pod numerem: 510 262 776 (tematy związane z neurorehabilitacją i fizjoterapią), 722 166 100 (inne tematy).
-
§ 2 Definicje
-
Ośrodek Neurorehabilitacji Przystań – podmiot leczniczy świadczący usługi neurorehabilitacji i fizjoterapii zlokalizowany przy ul. Leśnej 1 w Prądocinie, prowadzony przez SYTO EVENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Leśna 1, 86-060 Prądocin.
-
Hotel – podmiot świadczący usługi SPA, usługi gastronomiczne oraz organizujący różnego rodzaju wydarzenia i umożliwiający korzystanie z plaży.
-
Formularz rezerwacji – formularz internetowy zamieszczony na stronie internetowej: https://przystanpradocin.pl/, wykorzystywany do rezerwacji online usług świadczonych przez Sprzedawcę.
-
Klient – osoba fizyczna lub osoba prawna, a także jednostka organizacyjna, której ustawa przyznaje zdolność prawną zamierzająca lub dokonująca rezerwacji usługi lub usług świadczonych przez Sprzedawcę;
-
Konsument – osoba fizyczna dokonująca z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową, a także przedsiębiorca, prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, gdy z treści zawartej umowy wynika, że nie posiada ona dla przedsiębiorcy charakteru zawodowego, wynikającego w szczególności z przedmiotu wykonywanej przez nią działalności gospodarczej, udostępnionego na podstawie przepisów o Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej;
-
Sprzedawca – SYTO EVENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Leśna 1, 86-060 Prądocin, gmina Nowa Wieś Wielka, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bydgoszczy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0001014039, NIP: 5543009858, REGON: 52421968400000;
-
Sklep internetowy – prowadzony przez Sprzedawcę pod adresem: https://przystanpradocin.pl/ sklep internetowy.
-
Cena – wartość brutto rezerwowanej usługi umieszczona przy informacji o tej usłudze, wyrażona w złotych polskich i uwzględniająca podatek od towarów i usług (VAT).
-
Konto Klienta – usługa elektroniczna, stanowiąca zbiór zasobów w systemie teleinformatycznym Sprzedawcy, pozwalająca na korzystanie przez Klienta z funkcjonalności Sklepu internetowego; umożliwia zapisywanie i przechowywanie informacji o danych adresowych Klienta, dostęp do historii rezerwacji oraz innych usług udostępnianych przez Sprzedawcę, zakładana przez Sprzedawcę wraz ze składaniem przez Klienta zamówienia.
-
Rezerwacja – oświadczenie woli Klienta, określające usługę, co do której Klient składa wolę rezerwacji, a tym samym wolę zawarcia umowy sprzedaży danej usługi oraz dane Klienta, prowadzące bezpośrednio do zawarcia Umowy sprzedaży, ze wskazaniem istotnych jej warunków, dokonywane za pośrednictwem Sklepu internetowego.
-
Dzień roboczy – dzień tygodnia od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.
-
Forma płatności – sposób dokonania zapłaty za wybraną przez Klienta usługę.
§ 3 Usługi elektroniczne
-
Sprzedawca świadczy na rzecz Kupujących za pośrednictwem Sklepu internetowego następujące usługi elektroniczne:
-
usługę Konto Klienta oraz przechowywanie i udostępnianie Klientowi za pośrednictwem Konta Klienta historii zamówień Klienta na stronie Sklepu internetowego,
-
usługę umożliwiającą Klientom korzystanie z koszyka, tj. zbioru zasobów, do którego Klient może dodawać lub usuwać wybrane przez siebie usługi oferowane przez Sprzedawcę,
-
możliwość zarezerwowania lub nabycia świadczonych przez Sprzedawcę usług leczniczych w postaci turnusów neurorehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych, indywidualnych usług fizjoterapeutycznych, usług z zakresu masażu leczniczego, usług SPA, świadczonych usług gastronomicznych, a także możliwość nabycia biletów wstępu na wydarzenia organizowane w obrębie Hotelu oraz na plażę.
– dalej łącznie jako: „Usługi elektroniczne”.
-
-
Usługi elektroniczne są świadczone przez Sprzedawcę nieodpłatnie, na podstawie umowy zawartej z Klientem, w tym Regulaminu.
-
Rejestracja Konta Klienta w Sklepie internetowym jest bezpłatna i konieczna do dokonania Rezerwacji usług oferowanych przez Sprzedawcę oraz ich nabycia. Przeglądanie asortymentu Sklepu internetowego nie wymaga zakładania Konta Klienta w Sklepie internetowym.
-
Założenie Konta Klienta w Sklepie internetowym jest darmowe i odbywa się poprzez wypełnienie formularza, w którym należy podać następujące dane:
-
Imię i nazwisko,
-
adres email,
-
telefon kontaktowy.
-
-
Po wypełnieniu formularza oraz akceptacji Regulaminu Klient otrzymuje wiadomość email na wskazany przez niego adres poczty elektronicznej w celu potwierdzenia rejestracji. Kliknięcie w link aktywacyjny zawarty w wiadomości stanowi potwierdzenie rejestracji i założenie Konta Klienta, jak również zawarcie ze Sprzedawcą umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną.
-
Umowa zostaje zawarta na czas nieokreślony. Klient może wypowiedzieć umowę o świadczenie Usług elektronicznych w każdym czasie poprzez skierowanie Sprzedającego stosownego oświadczenia o wypowiedzeniu Umowy. Oświadczenie może zostać złożone zarówno na piśmie, jak i w formie elektronicznej, na adres/adres e-mail/nr telefonu wskazany w § 1 ust. 9 niniejszego Regulaminu. W przypadku skutecznego złożenia przez Klienta oświadczenia o wypowiedzeniu Umowy, Konto Klienta wraz z zapisanymi danymi i historią zostanie usunięte niezwłocznie, nie później niż w terminie 7 dni od daty doręczenia Sprzedawcy oświadczenia o wypowiedzeniu.
-
Logowanie się na Konto Klienta w Sklepie internetowym odbywa się poprzez podanie loginu i hasła ustalonych przez Klienta w formularzu. Klient jest odpowiedzialny za zachowanie swojego hasła w poufności i nieujawnianie go innym podmiotom.
-
W przypadku gdy Klient nie korzysta przez ponad 2 lata z Konta Klienta w Sklepie internetowym Sprzedawca ma prawo za pośrednictwem adresu e-mail przypisanego do Konta Klienta wezwać Klienta do jednokrotnego zalogowania się w Sklepie internetowym w terminie 30 dni. W przypadku niezalogowania się przez Klienta w Sklepie internetowym w terminie wskazanym w zdaniu poprzedzającym, Sprzedawcy przysługuje prawo do wypowiedzenia umowy a następnie do usunięcia Konta Klienta oraz jego danych osobowych.
-
Konto Klienta może zostać zablokowane lub usunięte przez Sprzedawcę, jeżeli Klient narusza w sposób rażący postanowienia Regulaminu. Sprzedawca rozwiązuje w ten sposób umowę o świadczenie usług elektronicznych z Klientem ze skutkiem natychmiastowym.
-
Dane wprowadzone w ramach Konta Klienta przetwarzane są na zasadach opisanych w Polityce prywatności. Polityka prywatności stanowi Załącznik nr 4 do Regulaminu.
-
Wszelkie reklamacje związane ze świadczeniem usług elektronicznych można składać pisemnie na adres siedziby Usługodawcy lub elektronicznie na adres e-mail/nr telefonu wskazany w § 1 ust. 9 niniejszego Regulaminu. W celu przyspieszenia rozpatrzenia reklamacji sugerujemy wskazanie w opisie reklamacji informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia nieprawidłowości oraz żądania Klienta wraz z przekazaniem danych kontaktowych Klienta.
-
Sprzedawca oświadcza, że korzystanie ze Sklepu internetowego nie wiąże się ze szczególnymi zagrożeniami oraz, że stosuje systemy zabezpieczające Sklep internetowy przed nieuprawnionym oddziaływaniem osób trzecich. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za:
-
utratę przez Klienta danych lub ewentualne szkody, które powstały w wyniku nieprawidłowego korzystania z urządzenia bądź nieprawidłowego działania lub wad urządzeń, którymi posługuje się Klient;
-
szkody wynikłe na skutek braku ciągłości dostępu do Sklepu internetowego, będące następstwem siły wyższej;
-
nieprawidłowe działanie transmisji danych w sieciach operatorów telekomunikacyjnych;
-
skutki udostępnienia przez Klienta loginu i hasła do Konta Klienta osobom trzecim;
-
szkody powstałe w wyniku korzystania przez Klienta ze Sklepu internetowego w sposób sprzeczny z Regulaminem, przepisami prawa lub zasadami współżycia społecznego.
-
-
Żadne z postanowień Regulaminu nie wyłącza ani nie ogranicza odpowiedzialności Sprzedawcy za szkody wyrządzone Klientowi umyślnie.
§ 4 Oferta
-
Usługodawca świadczy drogą elektroniczną usługi w zakresie:
-
rezerwacji i sprzedaży online usług leczniczych (turnusów neurorehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych) w Ośrodku Neurorehabilitacji Przystań,
-
rezerwacji i sprzedaży usług SPA,
-
rezerwacji i sprzedaży biletów na różnego rodzaju wydarzenia organizowane na terenie Hotelu,
-
sprzedaży biletów umożliwiających wstęp na plażę znajdującą się przy Hotelu,
-
rezerwacji i sprzedaży usług gastronomicznych.
-
-
Ceny wskazane w Sklepie internetowym są cenami brutto (zawierają podatek VAT) i wyrażone są w walucie polskiej (PLN).
-
Jednostką płatniczą w Hotelu i Ośrodku Neurorehabilitacji Przystań jest waluta polska (PLN).
-
Ceną wiążącą dla Klienta jest Cena podana w Sklepie internetowym w chwili składania zamówienia przez Klienta.
-
Sprzedający zastrzega sobie prawo do modyfikacji Cen usług widocznych na Stronie internetowej.
-
Sprzedający zastrzega możliwość czasowej niedostępności usługi o czym poinformuje na stronie internetowej Sklepu.
§ 5 Rezerwacje i zakup usług
-
Rezerwacji usług w Sklepie internetowym można dokonywać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok, z zastrzeżeniem sytuacji, o których mowa w § 4 ust. 6 Regulaminu.
-
Realizacja usług leczniczych świadczonych przez Ośrodek Neurorehabilitacji Przystań odbywa się w dniach i terminach wskazanych na stronie internetowej lub w terminie wybranym przez Klienta podczas rezerwacji. Realizacja pozostałych usług przez Sprzedawcę następuje w terminie wybranym przez Klienta podczas rezerwacji.
-
Rezerwacji online usług oferowanych przez Sprzedawcę dokonuje się poprzez wypełnienie Formularza rezerwacyjnego, w którym Klient zobowiązany jest:
-
dokonać wyboru terminu realizacji danej usługi,
-
w przypadku niektórych usług – wskazać ilość osób korzystających z usługi (z rozróżnieniem na osoby dorosłe i dzieci),
-
podać swoje dane osobowe: imię, nazwisko, adres zamieszkania, adres e-mail oraz numer telefonu,
-
dokonać wyboru w zakresie sposobu i wysokości płatności (Klient może uiścić od razu pełną kwotę lub zadatek w wysokości 30% ceny wybranej Usługi).
-
-
Klient jest także obowiązany zapoznać się z Regulaminem, a następnie złożyć oświadczenie o akceptacji Regulaminu. Akceptacja Regulaminu odbywa się poprzez zaznaczenie odpowiedniego miejsca (okienka) w Formularzu rezerwacyjnym.
-
Klient dokonujący rezerwacji usług jest zobowiązany do podania w Formularzu rezerwacyjnym poprawnych i prawdziwych danych oraz prawidłowych informacji, zgodnie z którymi zostanie przygotowana rezerwacja wraz z kalkulacją kosztów. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje powstałe na skutek wskazania przez Klienta wadliwych danych w Formularzu rezerwacji.
-
W ramach Formularza rezerwacji Klient może zdecydować czy wyraża zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną poprzez zaznaczenie odpowiedniego miejsca w Formularzu rezerwacyjnym (zgoda dobrowolna).
-
Rezerwacji usług dokonuje się poprzez naciśnięcie przycisku KUPUJĘ I PŁACĘ w Formularzu rezerwacyjnym. Z chwilą naciśnięcia powyższego przycisku system przekieruje Klienta do płatności. Szczegółowe dostępne metody płatności opisano w § 6 niniejszego Regulaminu.
-
Po dokonaniu rezerwacji, niezwłocznie na adres e-mail Klienta wskazany w Formularzu rezerwacyjnym Sprzedawca wysyła potwierdzenie rezerwacji postaci wirtualnego bonu. Wszelkie informacje dodatkowe związane z rezerwowaną usługą przesyłane są na adres elektroniczny Klienta.
-
Anulacja lub zmiana dokonanej rezerwacji może zostać zrealizowana najpóźniej na 6h przed planowanym rozpoczęciem świadczenia zakupionej Usługi.
-
W przypadku niemożności wykonania zarezerwowanej usługi z jakiejkolwiek przyczyny Sprzedający niezwłocznie poinformuje o tym Klienta. W takim przypadku, Sprzedawca zwróci Klientowi niezwłocznie – lecz nie później niż w terminie 14 dni od momentu poinformowania o niemożności zrealizowania zamówienia – uiszczoną przez niego cenę lub zadatek).
§ 6 Płatności
-
Należność za zarezerwowaną usługę (pełna cena lub zadatek) mogą być uiszczane:
-
za pomocą systemu umożliwiającego płatności on-line na stronie internetowej Sklepu, bezpośrednio wraz z dokonywaniem rezerwacji tj.:
-
Szybkie płatności PayU,
-
Płatności Blik,
-
Google Pay,
-
Apple Pay,
-
Karta płatnicza.
-
-
przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy.
-
-
Brak dokonania płatności w jeden z wyżej wskazanych sposobów doprowadzi anulowania złożonego zamówienia.
§ 7 Reklamacje
-
Reklamacje dotyczące zarówno technicznych aspektów funkcjonowania usług, jak i wszelkich innych kwestii związanych z usługami, w szczególności zaś z ich jakością i należytym wykonaniem można przesyłać drogą elektroniczną na adres e-mail: biuro@przystanpradocin.pl lub pisemnie na adres Sprzedawcy wskazany w §1 ust. 10 Regulaminu.
-
Reklamacja może zostać z wykorzystaniem formularza reklamacji, który stanowi załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu.
-
Każda reklamacja powinna zawierać krótki opis problemu będącego podstawa złożenia reklamacji, datę i godzinę jego wystąpienia oraz oznaczenie Klienta. Szczegółowe opisanie problemu przyspieszy proces reklamacyjny.
-
Sprzedawca rozpatruje reklamacje w terminie 14 dni kalendarzowych od daty ich doręczenia Sprzedawcy. O wyniku rozpatrzenia reklamacji Klient zostanie niezwłocznie poinformowany za pośrednictwem poczty e-mail na adres podany w zgłoszeniu reklamacji, a w przypadku braku wskazania takowego – w formie pisemnej, na adres wskazany w zgłoszeniu reklamacyjnym.
-
Klient ma możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji, m.in. poprzez złożenie przez Klienta po zakończeniu postępowania reklamacyjnego wniosku o wszczęcie mediacji lub wniosku o rozpatrzenie sprawy przed sądem polubownym (wniosek można pobrać na stronie internetowej http://www.uokik.gov.pl/download.php?plik=6223).
-
Wykaz Stałych Polubownych Sądów Konsumenckich działających przy Wojewódzkich Inspektoratach Inspekcji Handlowej dostępny jest na stronie internetowej: http://www.uokik.gov.pl/wazne_adresy.php#faq596
-
Pozasądowe dochodzenie roszczeń po zakończeniu postępowania reklamacyjnego jest bezpłatne. W przypadku Klienta będącego konsumentem, chcącego skorzystać z pozasądowego sposobu dochodzenia roszczeń, istnieje dodatkowo możliwość złożenia skargi za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr/.
§ 8 Odstąpienie od Umowy
-
Zgodnie z art. 38 ust. 12 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 2759 z późn. zm.), prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu towarów, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usług. Tym samym Klientom dokonującym rezerwacji lub nabycia w ustalonym terminie usług Sprzedawcy, polegających na:
-
świadczonych przez Sprzedawcę usługach SPA,
-
sprzedaży biletów wstępu na wydarzenia organizowane w obrębie Hotelu oraz na plażę,
-
świadczonych usługach gastronomicznych.
– nie przysługuje prawo do odstąpienia od zawartej ze Sprzedawcą umowy.
-
-
Klient, który dokonał rezerwacji lub nabycia w ustalonym terminie świadczonych przez Sprzedawcę usług leczniczych, może w terminie 14 dni odstąpić od zawartej ze Sprzedawcą umowy bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów. Pouczenie o prawie do odstąpienia od Umowy stanowi Załącznik nr 2 do niniejszego Regulaminu.
-
W przypadku odstąpienia od umowy, umowę uznaje się za niezawartą. W takim wypadku Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić Konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności.
-
Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone w dowolnej formie. Zachęcamy do skorzystania z formularza oświadczenia o odstąpieniu od Umowy zawartej na odległość, stanowiącego Załącznik nr 1 do niniejszego Regulaminu,
-
Po wypełnieniu formularza, zawierającego oświadczenie o odstąpieniu od Umowy, Konsument obowiązany jest dostarczyć Sprzedającemu ww. oświadczenie w dowolny z poniższych sposobów:
-
listownie na adres:
SYTO EVENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Leśna 1, 86-060 Prądocin -
mailowo na adres: biuro@przystanpradocin.pl,
-
telefonicznie: 510 262 776 (tematy związane z neurorehabilitacją i fizjoterapią), 722 166 100 (inne tematy).
-
§ 9 Postanowienia dotyczące Klientów niebędących Konsumentami
-
Postanowienia zawarte w § 9 Regulaminu dotyczą wyłącznie Klientów niebędących Konsumentami w rozumieniu niniejszego Regulaminu.
-
W stosunku do umowy zawartej przez Sprzedawcę z Klientem, niebędącym Konsumentem, Sprzedawcy przysługuje prawo odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia. Z tego tytułu Klientowi niebędącemu Konsumentem nie przysługują żadne roszczenia względem Sprzedawcy.
-
Oświadczenie o odstąpieniu od Umowy sprzedaży wymaga zachowania formy pisemnej pod rygorem nieważności.
§ 10 Postanowienia końcowe
-
W sprawach nieuregulowanych stosuje się właściwe przepisy prawa polskiego.
-
Wszelkie spory mogące wyniknąć ze stosowania Regulaminu lub powstałe na gruncie realizacji świadczonych usług będą w pierwszej kolejności rozstrzygane polubownie, a następnie przed sądem właściwym, właściwym dla miejsca zamieszkania lub siedziby Powoda.
-
Rozstrzyganie ewentualnych sporów powstałych pomiędzy Sprzedawcą a Klientem niebędącym Konsumentem zostanie poddane pod rozstrzygnięcie właściwemu rzeczowo Sądowi w Bydgoszczy.
-
Regulamin może podlegać zmianom w szczególności w przypadku zmiany przepisów powszechnie obowiązującego prawa, zmiany profilu działalności Sprzedawcy i świadczonych przez niego usług lub ich rozszerzenia, zmiany danych adresowych lub kontaktowych Sprzedawcy, a także w przypadku wprowadzenia przez Sprzedawcę zmian technicznych związanych z funkcjonalnościami Sklepu internetowego. Wszelkie zmiany Regulaminu wymagają uprzedniej publikacji na stronie internetowej https://przystanpradocin.pl/ na co najmniej 7 dni przed wejściem w życie znowelizowanego Regulaminu. Każdorazowo informacja o zmianie Regulaminu zostanie również przesłana Klientowi na adres email ujawniony w Koncie Klienta.
-
Regulamin wchodzi w życie z dniem 2024-04-25.